Hipoterapija

    vesc LOGO 3                                                                                                                                       equestrian-jumping-logo

A Quality Horse Riding Experience

Oficialus apibrėžimas Hipoterapia

Hipoterapija yra fizinis, profesinių ar kalbos ir kalbos terapija strategija, kuri naudoja arklių judėjimą. Hipoterapija pažodžiui reiškia “gydymą arklio pagalba” iš graikų kalbos žodžio “begemotų”, reiškiančio arklys.Hippotherapy

Hipoterapija specialiai apmokyti fizinės ir darbo terapeutai naudoja šį gydymo klientams su judėjimo funkcijos sutrikimas. Be Hipoterapia, žirgo judėjimas įtakoja klientas. Klientas yra pastatytas ant žirgo ir aktyviai reaguoja į jo judėjimą. Terapeutas nukreipia arklio judėjimą; analizuoja kliento atsakymus; ir koreguoja gydymą pakeisti. Ši strategija yra naudojama kaip integruoto gydymo programą pasiekti funkcinius rezultatus.

hippoKą tai reiškia?

Licencijuota, specialiai apmokyti kineziterapeutai, ergoterapeutai gali naudoti arklys kaip gydymo priemonė per savo terapijos seansą, kaip jie gali naudotis kamuolys, buomas, Physio kamuolys ar žaislą. Terapinės arkliai Mūsų terapinės arkliai yra kruopščiai parenkami pagal jų temperamentą ir judėjimo tipo jie pagaminti. Viskas yra specialiai apmokyti savo unikalų vaidmenį terapijos sesijų ir vadovaujasi profesinės arklių prižiūrėtojų, kurie optimizuojantys saugumą ir veiksmingumą.

Kas nauda?565

Vilnius Jojimo Sporto Centras-VESC, mes padėti vaikams fizinės ir ergoterapijos dėl įvairių diagnozių. Tai apima: autizmas, cerebrinis paralyžius, Dauno sindromu, vystymosi sulėtėjimą, socialinės / komunikacijos vėlavimų, galvos ir stuburo smegenų traumų, genetinių sutrikimų.

WYTTR-black-horizontal

 

 

Mums galite sekti         

Facebook     Instagram