Vilnaus Jojimo Sporto Centras-VESC

vesc LOGO 3   A Quality Horse-Riding Experience

For the fourth consecutive time VESC has been invited to participate in Madrid Horse Week 2018. in MWH the sports program expands its frontiers by presenting, for the first time in Spain, the FEI Dressage Wold CupTM

Ketvirtą kartą iš eilės VESC yra pakviestas dalyvauti Madrid Horse Week 2018. MHW sporto programa išplečia savo sienas, pirmą kartą Ispanijoje pristatydama FEI “Dressage Wold Cup”

Sveiki atvykę į Vilniaus Jojimo Sporto Centrą-VESC

Vilniaus Jojimo Sporto Centras VESC tai tarptautinė akredituota jojimo mokykla, skirta sėkmingų sportininkų parengimui. Žirginio jodinėjimo sportas apima dresavimą, šokinėjimą ir vesterną.
Karjeros sritys – treniravimas, žirgų masažo ir terapijos mokymas, veisimas, žirgų sveikatos priežiūra ir žirgyno administravimas.

Vilniaus Jojimo Sporto Centras VESC (angliškai Vilnius Equestrian Sports Center VESC-Official) yra Madrid Horse Week vienintelis atstovas Baltijos šalyse. Treneriai kvalifikuoti ir registruoti FEI. Mes dalyvaujame tarptautinėse varžybose. 

Vilniaus Jojimo Sporto Centras VESC  įsikūręs vos 8 km nuo Vilniaus centro, tai yra  žirgynas arčiausiai Vilniaus.

VESC aktyviai bendradarbiauja ir nuolat konsultuojasi bei bendrauja su tarptautinėmis žirgų sporto ir veisėjų organizacijomis:

Federation Equestre Internationale www.fei.org                              MHW Madrid Horse Week www.madridhorseweek.com                 Luca Maria Moneta  http://lucamoneta.com/                                        Simon Delestre www.simon-delestre.fr                                             Penelope Leprevost  http://www.penelope-leprevost.com/                      Marcus Ehning   https://sportpferde-ehning.com/                                           Laura Kraut http://www.laurakraut.com                                                                Lorenzo de Luca   http://stephexstables.com/en/riders/detail/23        Christian Ahlmann  http://www.christian-ahlmann.de/                                Ludger Beerbaum https://www.ludger-beerbaum.de                        Steve Guerdat https://www.steveguerdat.com/                                 Daniel Deusser    http://stephexstables.com/fr/riders/detail/19           AthinaOnassis https://www.athinaonassis-horseshow.com/     Janika Sprunger http://www.samshield.com/en/our-riders/janika-sprunger/                                                                                                                     Nicola Philippaerts http://philippaerts.be/                                                         Kevin Staut  https://www.kevinstaut.com                                                            Harrie Smolders  http://www.harriesmolders.com                                      Martin Fuchs http://www.martinfuchs.ch/                                                         Charlotte Dujardin www.charlottedujardin.co.uk                                          Longines Global Champions Tour  https://www.gcglobalchampions.com/                                                        Emanuele Gaudiano                                                                                                        Alberto Zorzi                                                                                                                Sergio Álvarez Moya                                                                                                          John Whitaker                                                                                                        Danielle Goldstein                                                                                                      Lillie Keenan                                                                                                              Miriam Ködderitzsch-Frank                                                                                        Klaus Schaaf  http://www.kss-sales.com/riding-academy/team/ 

Dalvytra  http://www.sodnamis.lt

ANCEE Grynaveislių Ispanijos Žirgų Veisiejų Nacionalinė Asociacija https://www.ancce.es

ANCADES Ispanijos Sporto Žirgų Nacionaline Asociacija www.ancades.com

FAH Andalūzijos Žirginio Sporto Federacija www.fah.es

Mums galite sekti         

Facebook     Linkedin

WYTTR-black-horizontal